1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Free PBX

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од Dr.Loop, 12 Мај 2009.

 1. Dr.Loop

  Dr.Loop
  Intern

  36
  0
  21 Април 2007
  Проблеми, решенија, искуство, туторијали, линкови...
   
 2. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  Код:
  http://www.voip-info.org
  Има инфо за све и свашта... одличен извор. :D
   
 3. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  650
  117
  10 Мај 2007

Сподели

Вчитување...