1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Free Megaupload.com/rapidshare.com accounts, Free Domain.

Дискусија во форумот 'Останато' започната од MrTony, 15 Декември 2008.

 1. MrTony

  MrTony
  Intern

  4
  0
  23 oктомври 2008
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Аиииии ајде регистрирајте се сите,има бесплатни домени и акаунти,ајдееее :LOL:
   
 3. kuzman0v

  kuzman0v
  Gaining Experience

  598
  74
  14 Декември 2008
  Машко
  Ово чак нема ни у Бит Пазар ... :plachko2:
   
 4. mztrifunovski

  mztrifunovski
  Intern

  272
  2
  20 Февруари 2008
  Стварно не сваќам што е финтава, и каква добивка имаат овие што ги даваат акаунтите.
   
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,085
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  ^ па немаат некоја корист освен што придобиваат луѓе и си прават реклама:)
   
 6. MrTony

  MrTony
  Intern

  4
  0
  23 oктомври 2008
  Грешиш, имаат голема придобивка од тоа. Поубо речено, рекламите си го праваат своето :)
   
 7. tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,078
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Нај лесно кажано од реклами живеат :)
   

Сподели

Вчитување...