• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Free Crypter

ufs

Intern
5 ноември 2011
17
0
Некој да не знае или има бесплатен Crypter за keylogger?
 

DEJAN9

Intern
31 мај 2011
62
4
има колку да сакаш ама ама џабе ко тие што се бесплатни не си ја вршат работата како што треба.Моја препорака најди некој сорс код и едитирајго ако имаш малку познавање од програмирање.
 

[email protected]

Gaining Experience
22 август 2009
1,338
131
има колку да сакаш ама ама џабе ко тие што се бесплатни не си ја вршат работата како што треба.Моја препорака најди некој сорс код и едитирајго ако имаш малку познавање од програмирање.
Сорс кодот може да ти помогне само за да видиш на кој начин функционира и да ти даде праец кон изработувањто на твојот криптер. јавно достапните кодови, никогаш нема да функционираат добро..Едноставно затоа се плаќа и до 200 Е за приватен криптер, затоа што го имаш ти и никој друг...
 

ufs

Intern
5 ноември 2011
17
0
Сорс кодот може да ти помогне само за да видиш на кој начин функционира и да ти даде праец кон изработувањто на твојот криптер. јавно достапните кодови, никогаш нема да функционираат добро..Едноставно затоа се плаќа и до 200 Е за приватен криптер, затоа што го имаш ти и никој друг...

200 EUR за криптер? Да беше до 20$ се јаде некако ама 200 .........
 

[email protected]

Gaining Experience
22 август 2009
1,338
131
200 EUR за криптер? Да беше до 20$ се јаде некако ама 200 .........
Правам муабет за Криптер што не е кодиран во .NET , или пак во Visual basic..Значи правам муабет за криптер кодиран во Делфи, C++ и слично со сите можни салтанати во него .
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,150
Членови
30,784
Најнов член
edwardleo
На врв Дно