• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Free aspx hosting?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ако некој знае некој бесплатен ASP.NET 2 web hosting, макар и за месец дена, ве молам постирајте.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Google би требало да знае, побарав на Google, но ме интересираат ваши мислења и искуства. Во спротивно, за се решение да беше Google, не знам дали некому би му требале форуми.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,695
Мислења
848,792
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно