Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Француски весник

DarkoV

Gaining Experience
29 октомври 2016
80
77
Здраво дечки барам француски весник дали некаде знаете каде може да се купи низ Македонија ако има, или пак да се испечати?
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.416
1.517
Здраво дечки барам француски весник дали некаде знаете каде може да се купи низ Македонија ако има, или пак да се испечати?
Провери во Веро маркетите, во делот за весници и списанија имаат н аповеќе јазици (не знам дали има француски), и побарај по трафиките и тобакоата.

Испратено од телефоно
 

acikaaa

On your way to fame
22 октомври 2018
653
648
Скопје
Ако си од Скопје види на крај на Партизанска во Центар блокот што почнува од десна страна има такви странски списанија, World Press
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.172
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно