Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Foxit Phantom PDF

viktorf

Intern
27 февруари 2022
5
0
Zdravo,

Dali nekoj znae kade moze da se kupi Foxit Phantom PDF mi treba za firma nemozam online da go kupam.

Falaa
 

pipelin

*ੈ✩‧₊˚༺☆༻*ੈ✩‧₊˚
8 мај 2010
2.078
1.995
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
macOS
Junajted Adins DOOEL
Bul. Jane Sandanski br. 64-1/13
1000 Skopje
Republic of Macedonia

Phone: +389 (0)70 308282
Fax: +389 (0)2 2461951
Email: [email protected]

Тука имаш линк има 2 верзии, претпоставувам тебе ти треба бизнис:

Тука имаш останати слични ПДФ програми:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.536
1.407
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Зашто не може онлајн, до payment стигнав, нема никаков проблем за купување
 

viktorf

Intern
27 февруари 2022
5
0

Junajted Adins DOOEL
Bul. Jane Sandanski br. 64-1/13
1000 Skopje
Republic of Macedonia

Phone: +389 (0)70 308282
Fax: +389 (0)2 2461951
Email: [email protected]

Тука имаш линк има 2 верзии, претпоставувам тебе ти треба бизнис:

Тука имаш останати слични ПДФ програми:
Мислењето е автоматски споено:

Зашто не може онлајн, до payment стигнав, нема никаков проблем за купување
Poradi knigovodstveni pricni so firma :)
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.536
1.407
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Poradi knigovodstveni pricni so firma :)
Мислев дека го надминаа тој дел. Има cloud софтвер, што нема мк преставништва ни цд-а ни можност за локални плаќања...
Се плаќа онлај, се добива Invoice... се легално и евидентирано книговодствено.
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
537
350
Пиши им на [email protected], ќе ти изготват фактура и ќе си ја платиш. Само да знаеш имаат измена во пакетите и незнам дали го имаат Phantom PDF како можност да го купиш, сега продуктите се префрлени на годишна претплата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно