Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

Статус
Затворена за нови мислења.

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
211
133
Куманово
Steff_92 додаде нов оглас:

Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5 - 1 ден.

Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема.
Може да се види и проба во секое време. Без замени.
Договор околу цена само на лице место.

DSLR
Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count
Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count
Mirrorless
Nikon Z6 со 1 батерија - 800E - 295k shutter count
Nikon Z6 со 1 батерија - 750E - 320k shutter count
Lenses
Nikkor 24-70 2.8G ED - 800E
Nikkor 24-70 2.8G ED - 700E
Camcorders
Panasonic AC120 - 600E
Panasonic AC160 - 600E...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.621
Мислења
945.978
Членови
34.107
Огласи
1.989
Најнов член
MihailShevchenko
На врв Дно