• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Форекс искуства?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Чувек

Intern
12 ноември 2020
1
0
Има ли некој искуство со Forex trading?
Баш почетник сум за се,и се ми е од помош
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,649
Мислења
829,663
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно