• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

FM предавателче

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Дечки, ФМ предавателчињата што с епродаваат од 600 до 1000 денари
дали има некој такво, дали се стерео и колкав реален домет имаат?
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
А зошто не си изработеш ти едно такво ? Пиши на гугл само FM Bug и ѓе ти даде илјадници резултати
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Не бе, за 600 или 800 денари ке правам...и тоа стерео,ако веке правам ке направам појацало за купеното трансмитерче
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,081
27,211
kalco.ru
Оф леле што не кажа порано ми се шуњаше едно низ дома,али еден другар ми го побара и му го дадов :plachko2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,561
Мислења
823,352
Членови
28,067
Најнов член
Dacmac92
На врв Дно