• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fly in image

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хмммз.. Долетувањето на сликата е во ред.. Ама страната што ја постира не е во ред. Нешто повеќе тука

* Внимавајте на страната!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

nozo

Intern
9 април 2007
85
4
www.feitfun.com.mk
Аман бе ама си се исплашил од страната :) . Никој не рече да ја употребите ( да ги внесете вашите податоци во полињата) . Ако само ја отворите и го видите примерот што ми треба ништо нема да ви се случи
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,597
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно