Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Flowermate AURA Vaporizer

 • Ја почнал/а темата tomi
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.855
3.755
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Flowermate AURA Vaporizer - Проценка

Ве молам за проценка... скоро воопшто не е користен... 2-3 пати само за тест и стои во кутија... доага со фулл паковање

Ревјуа и линкови за уредот:

View...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.733
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно