1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Floe Riing RGB 360 TT Premium Edition

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 13 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
  Го продавам воденото ладење од насловот, користено 6 месеци, со преостаната гаранција уште 1.5 година, купено од Нексио.
  Цена: 8500
  [​IMG]
   
  На Mario.Bog, gamer-eddie, gOJDO и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
  8000 денари
   
  Последна промена: 20 Јули 2019
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
  7500
   
  Последна промена: 28 Јули 2019
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,047
  1,203
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. Sampion
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,203
 2. Ivica_M
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  982
 3. uwemi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  487
 4. goranzoran
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,095
 5. Ragnar
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,070
Вчитување...

Сподели

Вчитување...