• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fliping book софтвер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

WhiteDeath

Intern
2 јуни 2008
117
1
Барам препораки за добар fliping book софтвер нешто како flippingbook само некој друг ако знаете.

Фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,045
Мислења
837,515
Членови
28,976
Најнов член
Horus
На врв Дно