1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Flexible LED light desk stand

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Astro, 24 Декември 2018.

 1. Astro

  Astro
  Guru

  6,099
  8,396
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Дечки, дали знаете кај нас кали/каде има нешто вакво?

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  Нешто во тој стил.... Нешто најдов во продавницата за Филипс во Тафталиџе ама некои ненормални цени и не баш тоа што ми треба.

  Моментално не можам да нарачувам од интернет, немам техничка можност.

  Фала, поздрав
   
 2. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,201
  3,276
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Во близина на бриколаж има една продавница за осветлување домашно мислам дека можеш да најдеш таму такво, или па на пластичарска по тие дуќанчињата.
   
 3. 123456

  123456
  Gaining Experience

  897
  465
  12 Април 2013
  Машко
  48417416_2174028319515812_187704218457473024_n.jpg

  3 нивоа јачина на светло,работи и со кабел и без кабел. 1000ден.беше лани во хубо маркет.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,968
  3,094
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  IKEA имам јас земано.
   
  На angeld му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  374
  383
  1 Јануари 2016
  Машко
  Мислам дека имам видено нешто слично у LED LIGHT . Ако идам утре по роба нешто ке ти прашам за сигурно што како има и ке пуштам слики
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Speedster

  Speedster
  Gaining Experience

  374
  383
  1 Јануари 2016
  Машко
  Или исто да видиш на пластичарска у HOMAX . Ептен се снабдени со се и сешто
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  424
  178
  14 Април 2012
  Машко
  Електрометал во Маџари,имам видено слични.
   
 8. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,201
  3,276
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Е за тоа и јас му спомнав само не ми текнуваше името, гледав имаа разни столни.
   
  На Aowek му/ѝ се допаѓа ова.
 9. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,015
  12,383
  23 Јануари 2008
  Манга
  Провери во ЕФТИНИЈА Трејд. Ако има, ќе ја купиш за пола цена одошто во Хубо.
   
 10. Astro

  Astro
  Guru

  6,099
  8,396
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Фала на сите за инфо, ќе звртам сите овие локации у сабота да видам дали ќе најдам нешто.
   
 11. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,085
  1,371
  5 oктомври 2007
  Машко
  Електрометал бе батка, у мааоо. Прошетај сабота до позади Ситимол имет. Имаше нешто и у Нептун и Анхоч и на УСБ ако ти треба такво.

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
 12. Astro

  Astro
  Guru

  6,099
  8,396
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ааааа, да. Има електрометал и у маало и позади Сити мол. Фала на инфо.
  Ако најдам таму давам пиво :D
   
 13. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  146
  124
  8 oктомври 2016
  Во маало имаше ама веќе немаше. Сега само покрај сити мол имаше.

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
Слични теми
 1. taranenik
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,880
 2. neW1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,531
 3. Jokerski
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,082
 4. Enforcer_
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,323
Вчитување...

Сподели

Вчитување...