• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

flazx.com

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Не ќе беше лошо неколку зборови на Македонски да додадеш, вака како што е изгледа како спам :)

Напиши нешто повеќе за сајтот, URL не е доволно
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,205
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно