• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Flash игрица

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
хехехехехехехехеххе... Видеоно е ... :D
Лелеее.. ц ц ц ц .. Како успеа да го направи рекордот еваа.. Цел ден се обидувам и никако неможам колку него да поминам..
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
this game is a nice piece of shit.interesna ama malce e glupo toa sto name sansi da se pomine stazata,iako bev na prav pat.:lut2:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
this game is a nice piece of shit.interesna ama malce e glupo toa sto name sansi da se pomine stazata,iako bev na prav pat.:lut2:
Има бе.. Јас за малце ќе го поминев третото ниво.. Само треба да се обидеш и да се сконцентрираш..
Ајде, да се надеваме некој од следните играчи ќе го помине и третото ниво.. :LOL:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:lut2::lut2::lut2::lut2:Lele ej a kako mi imase trgnato. Si rekov go pominav i 3-toto nivo i sea si vikam ke im se falam na ovie na forumov. A deka sea stanav od spienje kako sto sum supan:lut2::lut2:srcetooooooo:p
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Не го ни погледнав клипот за што се работи и почнав да ја играм. После првиот неуспешен обид ја отерав кај што не треба :)). Мислам дека детето од клипот повеќе не седнал на компјутер од 8 февруари:LOL: :LOL:
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
А дали некој воопшто ја има искачено првата тесна патека нагоре? Мене цело време на исто место (на крајот од патеката нагоре пред да свртам лево) ми прекинува. :zbunet3:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
А дали некој воопшто ја има искачено првата тесна патека нагоре? Мене цело време на исто место (на крајот од патеката нагоре пред да свртам лево) ми прекинува. :zbunet3:
:))
Па ова и не е игра, туку добра финта за заплашување. Баш на тоа место прекинува и нема шанси повеќе нагоре. ;)
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Па толку е играта, ти уште ли ја играш? Нели гледаш дека кога курсерот ќе ти дојде до тоа место е испрограмирана да завршува?

:LOL::LOL:
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
мале срцев удар ке добијев:lut2::lut2:
Шо не кажавте дека се појавуваа таа слика.
Ја така близу до монитор прецизно го маестам маусо замислен и ми се појави тоа зомби, а и слушалките ги бев ставил и ги бев омакнал до даска . МАЛЕ УПЛАФ ДОБИВ.:lut2::lut2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,793
Мислења
850,520
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно