• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Flash игрица

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
хехехехехехехехеххе... Видеоно е ... :D
Лелеее.. ц ц ц ц .. Како успеа да го направи рекордот еваа.. Цел ден се обидувам и никако неможам колку него да поминам..

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
this game is a nice piece of shit.interesna ama malce e glupo toa sto name sansi da se pomine stazata,iako bev na prav pat.:lut2:

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
this game is a nice piece of shit.interesna ama malce e glupo toa sto name sansi da se pomine stazata,iako bev na prav pat.:lut2:
Има бе.. Јас за малце ќе го поминев третото ниво.. Само треба да се обидеш и да се сконцентрираш..
Ајде, да се надеваме некој од следните играчи ќе го помине и третото ниво.. :LOL:

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:lut2::lut2::lut2::lut2:Lele ej a kako mi imase trgnato. Si rekov go pominav i 3-toto nivo i sea si vikam ke im se falam na ovie na forumov. A deka sea stanav od spienje kako sto sum supan:lut2::lut2:srcetooooooo:p

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Не го ни погледнав клипот за што се работи и почнав да ја играм. После првиот неуспешен обид ја отерав кај што не треба :)). Мислам дека детето од клипот повеќе не седнал на компјутер од 8 февруари:LOL: :LOL:

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
А дали некој воопшто ја има искачено првата тесна патека нагоре? Мене цело време на исто место (на крајот од патеката нагоре пред да свртам лево) ми прекинува. :zbunet3:

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
А дали некој воопшто ја има искачено првата тесна патека нагоре? Мене цело време на исто место (на крајот од патеката нагоре пред да свртам лево) ми прекинува. :zbunet3:

:))
Па ова и не е игра, туку добра финта за заплашување. Баш на тоа место прекинува и нема шанси повеќе нагоре. ;)

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Па толку е играта, ти уште ли ја играш? Нели гледаш дека кога курсерот ќе ти дојде до тоа место е испрограмирана да завршува?

:LOL::LOL:

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
мале срцев удар ке добијев:lut2::lut2:
Шо не кажавте дека се појавуваа таа слика.
Ја така близу до монитор прецизно го маестам маусо замислен и ми се појави тоа зомби, а и слушалките ги бев ставил и ги бев омакнал до даска . МАЛЕ УПЛАФ ДОБИВ.:lut2::lut2:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.178
Членови
31.503
Огласи
34
Најнов член