• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Flash/ActionScript dissasembler predlozi

  • Ја почнал/а темата S
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Mi treba predlozi... no ne i google rezultati. Dokolku ste koristele nekoj i ste zadovolni pls spodelete :)
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Најчести проблеми при декомпајлирање со ова настануваат ако ги немаш фонтовите во кои се работени fla фајловите. Иначе го декомпјалира 95% точно.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,179
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно