1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Fiverr Down

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од shooter#1mk, 7 Септември 2011.

 1. shooter#1mk

  shooter#1mk
  Intern

  64
  3
  19 Мај 2011
  This webpage has a redirect loop
  The webpage at http://fiverr.com/503.html has resulted in too many redirects. Clearing your cookies for this site or allowing third-party cookies may fix the problem. If not, it is possibly a server configuration issue and not a problem with your computer.
  Here are some suggestions:
  Reload this webpage later.
  Learn more about this problem.
  Error 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): There were too many redirects.

  Што е работава ? Да не им го бутнаа серверот или кај мене има проблем. Ај нека пише некој.
   
 2. stefan_v

  stefan_v
  On your way to fame

  1,417
  599
  3 Мај 2010
  Машко
  Не. Супер си е.
  Исчисти си ги “колачињата“ или “трошките“.
  Поз
   
 3. shooter#1mk

  shooter#1mk
  Intern

  64
  3
  19 Мај 2011
  Сега е добар но пред 3 часа имаа проблем со серверот проверив на нивната facebook страна и проблемот не беше само кај мене и други се жалеа :)
   

Сподели

Вчитување...