1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

FitBit Charge 2 Нов некористен

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од skopje_mkd, 22 Јануари 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  283
  173
  5 Февруари 2016
  FitBit Charge 2 Нов некористен земен од Т-хоум

  Shop Fitbit Charge 2

  цена: 7000 денари
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  859
 2. cipiripi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  814
 3. Psycore
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  371
 4. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  292
 5. eX3v1l
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,400
Вчитување...

Сподели

Вчитување...