• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Фирма или физичко лице кој работи со софтвери со бази на податоци

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexxion

Intern
5 мај 2021
2
0
Здраво!

Доколку знаете фирма или физичко лице кое би сработило за хонорар , потребна ми е контакт информација.
Се работи за апликативен софтвер кој користи SQL база на податоци и за кој треба да се направат одредени измени.
 

bxxxn

Practice makes perfect
11 март 2011
1,349
1,447
Совет да додадеш во кој програмски јазик е постоечкиот софтвер
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,289
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно