• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Firefox

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Епа ако на друг компјутер ги отвара тогаш проблемот ти е до ОС или грешка во Firefox-от.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,518
Мислења
822,435
Членови
28,050
Најнов член
mindifislytherin
На врв Дно