1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Финки - Интертнет мрежи и безбедност, Примена на информациски технологии

Дискусија во форумот 'Факултети' започната од NikolaJa, 11 Август 2019.

 1. NikolaJa

  NikolaJa
  Intern

  1
  0
  27 Април 2019
  Машко
  Здраво сакам да се запишам на Финки т.е Интернет мрежи и безбедност или Примена на информациски технологии, па сакам да ве прашам дали некој знае да ми објасни подетално за овие два смера. Ви благодарам однапред.
   
 2. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  284
  165
  29 oктомври 2016
  Машко
  Примена на информациски технологии

  Кратко и јасно, јас бев по старата програма на мрежи и технологии, математика многу, се префрлив
   

Сподели

Вчитување...