• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Филмови

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
poso u posledno vreme mnogu se nafurav na filmovi , ovde ke mozete da pisete nekoj dobar film.

eve vi od mene sto gi gledav u posledno vreme ama stvarno se top filmovite i nema utka.

1.DIE HARD 4
2.Disturbia
3.Shoter
4.Next
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
M

Mr.Alien

Гостин
LOOSE CHANGE - ND EDITION
THE TRUTH ABOUT 9/11
(илити вистината за рушењето на кулите близначки во ЊуЈорк).

Го има ли некој?
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Gone in 60 Seconds (1974)

[ame="http://youtube.com/watch?v=hXFD-cPwbXk"]Мал извадок на Youtube[/ame]The best part of this whole movie is the 40-minute chase scene. So many cars are crashed and destroyed during the chase, including original city police cars. What's more, the chase scene had absolutely NO special effects, meaning that all the crashes and smashes were real.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #21

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
vcera gledav eden makedonski spot, ama ne mi teknue imeto na pesnata nitu na grupata .... ona sto me zainteresira bese spotot koj e napraven od delovi od eden makedonski film , mislam deka e makedonski poso vidov nasi glumci, a moze i da e srpski, neznam. pesnata bese soundtrack za filmot ... e sega, kolku sto pamtam pisuvase soundtrack for updown ili upside down , taka neso .... me interesira dali nekoj cul za filmov ??
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,750
Мислења
856,670
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно