• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Филм за вечер

krema

Epic
24 јуни 2009
13.469
13.055
youtu.be
Абе ќе најдеш и други катастрофа филмови, имаш време ебаго. ;)
Ем нема да ти биде досадно. :D
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје
Абе ќе најдеш и други катастрофа фолмови, имаш време ебаго. ;)
НЕ ! - У свои 51 год. ваков кринџ и катастрофа немам видено - Хумор ? Никаков !
Можеби некое идиократско малцинство од Америка ова ќе им се допадне - на децата - никако нема - тие се попаметни и поинтелигентни за да ги „проголтаат„ овие глупости . Претерале - бесмислици ...
Значи јамб у најава - најлош филм године !
(Идем да „спијем да га заборавим „ - очи ме болат од него и мозок )
Мислењето е автоматски споено:
Боље овој ќе го гледам ...
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје
unknown_2022.08.13-12.03_2.png


Убаво филмче ...
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје
1660272004_4245015.jpgАј да видиме овој дали ќе го биде...

Edit Чкарт :(
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје
medium-cover.jpg


:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Се шалам - немој некој да го гледал ...

Овој може е добар

1660639523_8297484.jpg


 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
29.295
30.213
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X [email protected] 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
^

Screenshot_3.jpg

Одличен филм
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
5.993
4.261
Се слагам. Го изгледав - стварно глумицава добра...
Не сум знаел дека е Швеѓанка оваа - мислев Шпанка :)
И звук добар - како Тенат нешто ефекти - Јако ..
"... and her father, Rogelio Durán (10 November 1953 – 4 November 2006), was a Spanish flamenco singer from Badajoz"
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје
1660807643_1933735.jpg


 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.446
2.468
Скопје

Колку необично и чил се однесуваат у Норвешка ...
И лајк ит
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.413
Мислења
900.358
Членови
32.126
Огласи
505
Најнов член
zoki.mitovski
На врв Дно