Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Филм за вечер

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.263
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Seven_Psychopaths_Poster.jpg
Мислењето е автоматски споено:

Наскоро

7745._UY475_SS475_.jpg
 
Последна промена:

Zippo

On your way to fame
22 октомври 2014
978
874
Zippo's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-3930K CM Hyper D92
Motherboard
ASUS SABERTOOTH X79
Storage
Samsung 750 EVO 500GB
PSU
CM V 650
RAM
32GB DDR3 1333
Video card
Onboard
Case
CM Storm Trooper
Mouse
Gembird Bluetooth
OS
Windows 10, Windows Server 2016

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.263
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Kobe loves Jenna

Overview​

This is the blockbuster DVD title of the Summer! All those requests we've received from fans of Jenna and Kobe have finally been fulfilled. These two sex superstars juice each other up like nothing' you've ever seen before. Their bubbly girl/girl scene in a bathtub tops all girl/girl scenes ever captured. There's also a smoldering masturbation scene with the two girls that's unparalleled. April and Lee Stone Deliver up some hard probing action for viewers on top of a grand piano. In addition, Steven St. Croix humps Zana like a rabbit and Randy Spears pays Tommi Rose for some sexual favors in two exceptionally steamy sex scenes. This is a can't miss title!

А што си ти љисиц...:cautious:
 

gloria borger

On your way to fame
10 мај 2018
445
828
херцажа
images


Мејнстрим филмовите последниве 20г не вреди да се гледаат. Ова е нешто сосема различно...
Аууу какво искуство е филмов, what a ride. Gaspar Noe е легенда.
Моја препорака за уште по напнат/anxiety-inducing филм - Uncut Gems.

Uncut Gems - Wikipedia
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.263
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Аууу какво искуство е филмов, what a ride. Gaspar Noe е легенда.
Моја препорака за уште по напнат/anxiety-inducing филм - Uncut Gems.

Uncut Gems - Wikipedia
Го гледав :)
Интересно како комедијант овој човек не сум го ценел воопшто - не ми се допаѓа неговиот пренагласен хумор - ама во филмов е брилијантен стварно....
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.263
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
„Forgiveness doesnt have to wait .Im free to forgiver myself - and so are you. Its a beautiful thing" - тој крупниот човек кога раскажува како случајно ја убил жена си и лежел 7 год затвор.
Баш денес зборев со еден човек за слично. Ако не се обидеш да се ослободиш од нервозата и фрустрациите и неуспехот , тоа само те влече надолу во депресија . А потиштен и депресивен не можеш никако да напредуваш во животот и да функционираш .
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.263
32.103
roka.mk
Чичко Никола, за пиратерија се јаде бан без пардон знаеш така? Пишува во правилата.
Да не биде после проблем....
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.263
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Чичко Никола, за пиратерија се јаде бан без пардон знаеш така? Пишува во правилата.
Да не биде после проблем....
Во ред - се извинувам. Не размислив -за полесно да го најде филмот ми беше .
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.263
32.103
roka.mk
И уште една работа,
Не е задолжително да пишуваш во секоја тема. Ако нешто немаш што да кажеш за одреден топик прескокни го, Ми отвараш работа со бришење на непотебни коментари.

Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно