1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Филм фотографија

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од Ganci Mandela, 3 Мај 2019.

 1. Ganci Mandela

  Ganci Mandela
  Intern

  12
  2
  9 Септември 2016
  Машко
  Знаете место каде може да се развива филм во Скопје?
   
 2. M.Pix

  M.Pix
  Модератор

  816
  2,785
  27 Јануари 2014
  Машко
  Vero 2, skopjanka imase eden dukan ne mi teknuva na imeto i kaj Ramstore vo centar karsi nego dukanceto se vika Meteor.
   
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,455
  950
  1 Април 2012
  Машко
  Јас развивам во Верото во козле и во фото Јасмина во лептокарија.
   
 4. vladic3110

  vladic3110
  Gaining Experience

  128
  222
  22 Февруари 2017
  Машко
  За колор ти кажаја, а за црно бел развивам јас понекогаш само сеа немам пресни хемикалии, ако ти е за црно бел изгуглај фото трансакта Скопје, Игор се вика чоекот од кај шо набавувам материјал кога одам Скопје тој може да ти развие.
   

Сподели

Вчитување...