• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fifa 2021

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GreenVlach

Intern
11 мај 2020
19
2
Дечки дали може мала помош од каде да ја симнам FIfa 2021 секако пиратерија ?
ако може со конкретни линкови или тука или во ДМ. Благодарам однапред.
 

GunnerMkd

Gaining Experience
29 ноември 2017
76
107
Скопје
едит отстранет линк,дупло помалце гб за даунлод само екстракт праиш и играш ,види разгледај шо како ,многу малце и одамна иам симнувано нешто од тој сајт
 
Последна промена:

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,452
8,569
Скопје
топ страна репакови ,дупло помалце гб за даунлод само екстракт праиш и играш ,види разгледај шо како ,многу малце и одамна иам симнувано нешто од тој сајт
Прво, тоа не е официјалната страна на Fitgirl.
Второ, секој од линковите за симнување на „играта“ демек од 5 различни места всушност води до
Код:
https://ouo.io/PhBvX5/
А ова не се ни осмелувам да го отворам.
Трето, играта не е кракната, значи не може ни да има РИПАК.
Четврто, запирка ставај по зборот, а не пред следниот збор.
Петто, пиратерија е забранета на форумов.

Дај пазете што препорачувате.
 

GunnerMkd

Gaining Experience
29 ноември 2017
76
107
Скопје
се извинувам моја грешка на мобилен сум не очекував да има многу фејк страни,да бев на пц ќе ја најдев официјалната без фифа 21:p
 

ARMac

Орган
2 октомври 2010
7,246
8,485
Скопје
androgaming.com
ARMac's setup  
Processor & Cooler
R7 2700x + Neptwin V2
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE
Storage
Samsung 970 EVO NVMe
PSU
SilentStorm Icewind 750W
RAM
16GB Kingston HyperX Fury 3200
Video card
XFX Radeon RX 580 - 4GB
Case
Gigabyte C200
Mouse
Bloody v7
Keyboard
Natec Thor 300
Audio
Creative Muvo 2
Monitor
Benq GW2480E IPS + Dell p2219h
OS
Windows 10 Pro
А што ќе ти крак за 21? ако ти е за кариера једино, 90% од играта е онлајн.
 

zipi123

On your way to fame
14 јануари 2016
546
523
ЛИСИЧЕ
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 8GB
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,452
8,569
Скопје
А ти ич не симињаш пиратерија буразерче Авидче, а?
Дали јас симнувам пиратски софтвер или не апсолутно нема никаква врска со правилата на форумов.
Но па и не можам да очекувам ти тоа да го сфатиш.
Демек ако му кажам на некој дека е забрането пиратерија на форумов, тоа значи дека јас не треба да користам пиратерија пошо иначе испаѓам хипокрит?
Оф мори мајко.
Не бе само орг зима.
Иди отвори тема дека купуваш Пентиум 2 и не ме замарај.
 

zipi123

On your way to fame
14 јануари 2016
546
523
ЛИСИЧЕ
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 8GB
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64
Дали јас симнувам пиратски софтвер или не апсолутно нема никаква врска со правилата на форумов.
Но па и не можам да очекувам ти тоа да го сфатиш.
Демек ако му кажам на некој дека е забрането пиратерија на форумов, тоа значи дека јас не треба да користам пиратерија пошо иначе испаѓам хипокрит?
Оф мори мајко.

Иди отвори тема дека купуваш Пентиум 2 и не ме замарај.
треба да посетиш здравствена установа во скоро време.
 

zipi123

On your way to fame
14 јануари 2016
546
523
ЛИСИЧЕ
zipi123's setup  
Processor & Cooler
Intel I3 9100f+Gigabyte Aorus atc700
Motherboard
Asus Tuf B360-Gaming Plus
Storage
NVMe kingston a1000 240gb+Kingston UV480gb+1TB seagate barracuda
PSU
Riotoro enigma G2 650w 80+ gold Full modular
RAM
2x8gb Gskill SniperX 3000mhz cl16
Video card
SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 8GB
Case
Aerocool xpredator x3
Mouse
Corsair Harpoon Gaming
Keyboard
Riotoro ghostwriter classic
Audio
Razer Kraken Tournament Edition
Monitor
Samsung SyncMaster BX2231
OS
Win 10 pro x64
  • Ја почнал/а темата
  • #15

GreenVlach

Intern
11 мај 2020
19
2
ок нема Fifa 2021 ако имате некое линкче за FiFa 2020 слободно пратето и во ДМ :D
 

Jovan2389

On your way to fame
22 април 2013
712
701
Штип
Jovan2389's setup  
Processor & Cooler
I5 6300 HQ
Storage
1TB ; M.2 SSD Kingston 120GB
RAM
8 GB
Video card
NVIDIA Gtx 950m Gddr5 4GB
Case
Lenovo Ideapad 700-15isk
Mouse
SteelSeries Rival 300
Monitor
Lenovo Ideapad 700-15isk
OS
Windows 10
ок нема Fifa 2021 ако имате некое линкче за FiFa 2020 слободно пратето и во ДМ :D
Единствена опција да ја играш фифа 20, а да не ја платеш цела верзија ти е ЕА плеј, за 4 евра - имаш достап на месечна база 30тина игри меѓу кои е фифа 20, а фифа 21 има тест проба од 10часа, од февруар и таа ќе биде достапна преку овој формат. Прочитај повеќе, можеби ќе ти фане око.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,054
Мислења
837,672
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно