• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fifa 08 multiplayer problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dime_zd

Intern
8 јуни 2008
33
0
Imam eden problem. Pustam Fifa 08 vo multiplayer so bracedmi, odam vo initiate, pram server, i cekam toj da dojdi na nego, i koga ke dojdi, vo ona chaterbox mozime da si pisuvame, pa potoa koga ke pricnam na Start kopceto si odbirame igraci, timovi i na krajot ona ko ke se polni za da pocni igrata, ke se napolni i ke se pojavi "Connection lost". Znajte luge sto mu fali?
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
pisi mi pp ke ti pratam edno programce za igranje na fifa08 mrezno.. ke mozes da igras so bilo koj od mk sto go imaat programceto (a ne se malku)
mnogu e ednostavno
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно