• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ФИФА 07 Турнир во Сет-Нет 2

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
2 јуни во Сет-Нет 2 се игра турнир во ФИФА 07 за подетални информации на set.net.mk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,713
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно