• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

FIFA 07 i FIFA MANAGER 07

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
1 мај 2007
35
0
Sto mislite na ovaa tema?Ovie igri se mnogu igrani na makedonskoto podracje i pisete sve za niv! :D :rofl:
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
FIFA 07 слабо ја играм... а не е FIFA Manager туку Football Maneger или FM :) ја играм само кога ми е досадно, а и понекогаш ако не ми тргне се пунам со нервоза :eek:
 

Rusin

Intern
28 април 2007
37
0
Чекај сеа. Овие ФИФА игриве се стварно глупи игри. Јасно е дека од Вининг Елевен нема подобра игра со фудбал. Јас инаку мислам дека ФИФА е многу глупава и се на се нереална игра. Си поминуваш низ играчите како да се духови, правиш клизач, го закачуваш асално играчот а тој си трча како ништо да не му е не ни паѓа одозгора. Најдобра менаџерска игра со фудбал за мене е Football Manager. Најдобра е нема што.
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Fm 2007 многу е пореална и потешко е малку кога играте натпревар, треба да поставите доста јака формација за да ги победите... а за 06,05 итн.. се постарите беа многу лесни, како што беше 05` ;)
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Vaka Fifa igram od 99 i sum prezadovolen od igrata i od EA sports voedno. Od 99 pa navaka postepeno se podobruva i grafikata i jacinata na igracite i ne e bas tolku ednostavno da se pobedi. Uste eden plus e to so ja podobrija takanarecenata vestacka intelegencija, sto znaci deka i poke "mislat" igracite. Bas sega ova poslednata so e Fifa 2007 e mnogu porealna od predhodnite, duri i mnogu lici na wining eleven. Pozdrav
 

vasildb

Intern
17 април 2007
209
6
Абе како FIFA нема никаде. Сум ги играл скоро сите од 2000 па наваму. Имаше добри и лоши. Најлоша беше 2006, ја откажав по еден месец играње. Најновата 2007 ја играм сеуште активно. Ја играв и Winning Eleven, има ептен гадна графика, грбави луѓе, има некои делови кои се подобри за разлика од FIFA, ама генерално FIFA е најдобра.
Сега играм со најслабиот против најјакиот на Legendary и рекорд ми е 10:0.
 

kole

Intern
15 мај 2007
27
0
Jas po cel den doma igram Fifa 07. Misla deka mnogu deca niz makedonija ja imaat igrano ovaa igra. Spored mene grafikata na Fifa 07 ne e bas najdobra ama bez razlika na toa igrata e sucer. A Fifa Manager 07 ne sum ja igral i nemozam da dadam moj komentar
 

AlexOFMacedon

Intern
5 мај 2007
65
0
Една недела по излегувањето на ФИФА 08 двајца добиваат ја добиваат оригиналната фифа, обврска, само да имате интернет конекција без лимит.
 

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
FIFA 08 не е официјално излезенa. Она што е на торент сајтовите како Stolen Source е FAKE со тројанец во неа. EA Sports уште го нема и демото за фифа 08.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно