1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Фибер-оптички кабел-имплементатор во Скопје

Дискусија во форумот 'LAN // WAN // MAN // PAN // CAN' започната од vlatkorun, 23 Февруари 2009.

 1. vlatkorun

  vlatkorun
  Intern

  633
  14
  8 Јуни 2007
  Ми треба информација(тел.за контакт,веб страна) за фирма која се занимава со имплементација(копање,спроведување,одржување) на фибер-оптички кабли,линкови во Скопје?
   

Сподели

Вчитување...