• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Фејсбук маркетплејс

  • Ја почнал/а темата
  • #1
5 јануари 2021
103
21
Не можам да се логирам на Фејсбук маркетплејс со два посебни акаунти. Ако се логирам не ми дава да влезам на сајтот. Сакав мала помош да може да се логирам успешно. Или некој што е логиран да ми помогне за еден листинг. Благодарам однапред!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно