1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Фејсбук адс заглавени "In Review"

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од coNNectMKD, 15 Март 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  264
  201
  13 Март 2017
  Машко
  Веќе скоро месец дена, што и да пробам да бустнам седи In Review и не почнува уопште. Неколку репорта пратив до фб и никаков одговор не добив. На супорт форумот пишав, ништо.

  Делитнав неколку пати ад акаунтот и повторно пробував, пак исто. Од други акаунти (реални профили) и картички е пробано, исто, не мрдаат.

  Видов дека има некој фрки фб, али со други пејџови немам проблем, одма тргнаат бустовите.

  Знае некој чаре?

  Се работи иначе за македонска фан страна за бенд.
   

Сподели

Вчитување...