• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ФЕИТ Конкурс

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Може да напишеш за што станува збор, макар и во кратки црти? За да знаат членовите што downloadiraaт и што отвораат. ФЕИТ Конкурс не е доволно. Мене не ми беше.

Не штедете на зборови :)

Благодарам однапред
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Околу запишувањето на факултетот Св. Кирил и Методиј :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,784
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно