1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

FB проблем

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од goran^, 3 Јануари 2013.

1. goran^

goran^
    Intern

37
    0
    7 Април 2007
    Неможам да пристапам кон профилот ФБ од синми , по формат на ПЦ избрисани ми се податоците , а таму беа внесени и само се логираше. Мислам нема да ми е проблем пасвордот туку имејл адресата , на неговиот профил стои прекриена како ime od fb @facebook.com . Има ли некоја можност да ја дознам адресата ?

2. Banjifiko

Banjifiko
    Unbeatable

3,064
    4,354
    28 oктомври 2008
    Ако се работи навистина за профил на твоето дете, и го користите и двајцата заедно компјутерот, посатојат и други начини за контрола (претпоставувам дека се работи за тоа, збориме за нарушување на приватност, без разлика во кое сродство сте). Јас истотака имам дете за кое сакам да знам што чепка по нет, и имам ставено Keylogger, кој си запишува се што е отчукано на тастатура и прави скриншотови од десктоп-от. Не ми е баш по ќеиф оваа активност но ако се земе што све се врти по интернетов...

Слични теми
  1. Freaker
    Одговори:
    3
    Прегледи:
    1,463
  2. MIDNIGHT WALKER
    Одговори:
    28
    Прегледи:
    3,712
  3. cyber_junkie