1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Fast Charger за Ајфон

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од it_boy, 31 oктомври 2019.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  191
  201
  9 Јули 2018
  Машко
  Здраво да ми препорачате fast charger за Ајфон бидејќи оригиналот многу бавно полни,кој можи да се земи кај нас а можи и онлајн да порачам,иначе дали знае некој колку максимум вати подржува Ајфон Х за фаст чарџ исто и за бежично полнење оти и планирам и бежичен полнач да земам може и препорака и за таков
   
 2. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  248
  197
  21 Мај 2017
 3. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  191
  201
  9 Јули 2018
  Машко
 4. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  320
  452
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
 5. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  191
  201
  9 Јули 2018
  Машко
  Може ама незнам колку брзо ќе е,од 8+ па нагоре подржуваат фест чарџ
   
  На draganamon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  320
  452
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  Треба посебен кабел, или стариот од оригиналниот полнач ке заврши работа ?
   
 7. krema

  krema
  Professor

  9,276
  9,008
  24 Јуни 2009
  Машко
  Стариот ќе ти заврши работа.
   
  На draganamon му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ProNoob
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,474
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  448
 3. Necromancer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  421
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  344
 5. dddragan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  505
Вчитување...

Сподели

Вчитување...