• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Farm Frenzy (ептен заразна)

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Ја имам играно играва, но како што велиш релаксира, не е само тоа, туку бара и размислување малку, ако сакаш до одреденото време да завршиш. Инаку, двојката сеуште не сум ја пробал...
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
LoL.. Уплав ме фаќа од самата побарувачка:
System Requirements:
OS: Windows 98/ME/2000/XP/Vista
CPU: 1.0 GHz
RAM: 256 MB
DirectX: 8.0
Hard Drive: 22 MB
:))

Ај баш ќе ја пробам.. :)
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Интересно изгледа игрицава али се имам одкажано од стратешки игри кои одземаат многу време.Стриктно спортски играм сега фудбал,рејсинг итн.
 

Acika_Beast

Intern
18 август 2008
124
3
Супер е играта, барем кецот.:)
Незнаев дека излезе 2 дел ама дефинитивно ке го земам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно