Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Fanatec волан

bobbyniko

Intern
23 октомври 2016
24
4
Здраво на сите.
Дали некој има порачано волан од fanatec, планирам да порачувам, дека го праќаат по карго како е процедурата ме интересира ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.732
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно