• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fan/ventilator za graficka Sapphire ITX 570

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
696
501
Kupuvam ventilator za Sapphire ITX 570, ponudete.

Screenshot_4.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
848,925
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно