• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fake Happy New Year [Funny video inside] :D

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Во една третина од светов веќе се прослави Нова година, па еве во оваа сакам да ве расположам со едно кратко клипче што мене секогаш ми го подобрува расположението :D

Како Jim Carrey во јавно интервју на телевизија, покажува би ја прославил нова година

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Wwfh9icSJgY"]YouTube - Jim Carrey Happy New Year[/ame]

:))
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Стварно будала.. до душа како мал ако не ти кажат дека вака ако се понашаш си малце будала..на постари години тоа ке ти го сметаат за талент :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно