• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Facebook/Instagram Marketing Freelancer/Agency

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,126
27,391
kalco.ru
Потребен ми е човек/агенција кој ќе покрене и води страна за продажба на facebook/instagram.
Сите потребни материјали ќе ви бидат доставени.

Ако има некој слободен кој ќе може да ја превземе страната нека ме контактира за детали.

Поздрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,629
Мислења
821,993
Членови
28,272
Најнов член
coolshoeshine
На врв Дно