1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Facebook FANPAGE - TOP USA

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BESKO, 2 Април 2019.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  184
  241
  9 Јуни 2015
  Машко
  Како што гласи насловот

  Купувам FB FAN PAGE
  Топ : УСА


  Буџет : 5000€
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. draey

  draey
  Gaining Experience

  185
  214
  15 Јануари 2010
  Ако работиш со фејсбук страни претпоставувам дека знаеш, но сепак да спомнам пак. Деновиве имаше голем purge од страна на Фејсбук и многу страни се deleted/unpublished.
  Исто така многу страни се unpublished при промена на админите/едиторите. Така да би бил претпазлив кога би купувал.
   

Сподели

Вчитување...