1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Facebook boost post

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од acko panov, 19 Јули 2019.

 1. acko panov

  acko panov
  Intern

  8
  1
  11 Април 2019
  Машко
  Пред една недела пуштив boost post на фотограгија..Ми заврши boost oost но ми немаат повлечено пари од paypal..

  Совет/Искуство некој дали има ?
  После колку време ќе ми наплатат ?
   
 2. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,287
  3,403
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Имај си пари кад тад ке повлечаат тие. Доколку немаш тогаш пари на сметката верувај дека се бетер од благадуша марулова...
   
 3. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,832
  2,675
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
  Не наплаќаат одма, имаат месечен циклус на наплата, оди во Ads Manager и во Payment Settings ќе ти пишува дата кога ти е следна наплата.
   

Сподели

Вчитување...