Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

F1 ТВ

Picolo

Intern
25 март 2019
93
33
Дали има некој на форумов што има Ф1 тв субскрипција и како може да се гледа од македонија ?
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.303
6.423
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
32GB Kingston FURY Beast DDR4 @ 3200 MHz
Video card
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Razer Basilisk V3
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
Дали има некој на форумов што има Ф1 тв субскрипција и како може да се гледа од македонија ?
Пробав еднаш да уплатам преку VPN ама заглавив негде, не ми текнува точно каде, мислам дека беше кај плаќањето и се откажав. Unsupported region јбг.
 

Picolo

Intern
25 март 2019
93
33
За субскирпцијата од мк можеш да се претплатиш само преку аппле пеј.

Со тоа од МК добиваш само live timing иако Ф1 ТВ е вклучено во цената не може да се гледа.
 

NusPojava

Intern
17 април 2022
14
39

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.837
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно