• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

eyeOS

D

DimitarMK

Гостин
хух... па ти дадов линк прочитај си :p

да не сакаш случајно да ти преведувам? :ua:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Добро замислено, во секој случај. Ми се допаѓа опцијата за upload и download. Ќе проверам постои ли опција за додавање на апликации и игри. Барем нов шах, бидејќи постојниов е преслаб :)) .
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
Не е лошо за целеронка компјутер да го врти беспрекорно заедно со едно 70 други процеси .)
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
Damn ... сори ... одтогаш ми падна серверот 2 пати ... сега ќе го преинсталирам
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
UP and running again ... Само лимитот ми е скинат ... така да.... =)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.458
Мислења
901.513
Членови
32.169
Огласи
540
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно