• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Extremex - Summer House Selection 2008 (Promo Mix)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HocusPocus

On your way to fame
3 јули 2007
1,017
621
Едно време се занимавав со диџејство, ама од многу обврски малку заостанав со музиката. Па еве седнав малку да измиксам нешто и излезе едно супер миксче, па решив да го споделам со вас :)


Extremex - Summer House Selection 2008 (Promo Mix)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,629
Мислења
822,010
Членови
28,275
Најнов член
Лени333
На врв Дно