• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Explorer.EXE-Application Error!

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Mislam deka ne Tvrdam mene mi se ima deseno ova Kolku so mi kazuvaa Drugari neso problemov bil vo Ramot zs vo pozadina neso mnogu go cicalo :)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
I mene ova mi se pojavuvase si zemav program za cistenje na errori i mi go popravi(ne mi se pojavuvase veke).Ti go preporacuvam Error Smart!!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

stefki

Intern
12 декември 2007
32
0
ако кликнам на Cancel ми го вклучува Delphi-то за да го дебагира процесот. иначе користам Skystar2 + gbox+cardshering ваљда тоа ми влече многу од рамот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,175
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно