• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Excel бројки во зборови

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
Има ли некој таков код да ми даде за македонија

т.е. 50.00 - петдесет денари и 00 дени

Фала многу:)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
фала дечки веќе си најдов ако сакате јас да ви го дадам без пари јас не сум како вас :D

Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,004
Мислења
854,534
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно