1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка EVGA Supernova G3 750W, G3930 x 2, ASUS Z-270-P

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од HocusPocus, 9 Септември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  970
  567
  3 Јули 2007
  Ве молам проценка прво па ќе идат на продажба

  1 x EVGA Supernova G3 750W - Користено околу 9 месеци, гаранција 9 години и некој месец од ддстор.
  1 x Intel G3930 Бокс - Користен 8 месеци - гаранција 2 години и некој месец од сетек
  1 x Intel G3930 Бокс - Нов неотпакуван - гаранција 2 години и некој месец од сетек
  1 x Asus Prime Z270P - Користена 8 месеци - гаранција 2 години и некој месец од сетек
  1 x 4GB J&A DDR4 2400 MHz -Користена 8 месеци - гаранција 2 години и некој месец

  *Напомена: Бидејќи се повеќе делови на една гаранција и фискална од Сетек, давам копија од гаранцијата и фискалната а оригиналот ќе го чувам јас на некој за недај боже
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  779
  664
  27 Јуни 2012
 3. VerifiedUsers Overlay
  HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  970
  567
  3 Јули 2007

Сподели

Вчитување...