Продадено EVGA GTX 1060 SSC GAMING 3GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,089
1,346
Скопје
Се продава графичката карта од насловот, купена ми е од оглас пред неколку месеци и не и ја знам историјата.
Откако ја купив ја користам во персоналниот компјутер и функционира беспрекорно.
Повеќе инфо околку спецификациите тука.
13.000 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,990
Мислења
869,718
Членови
30,321
Најнов член
vasei12
На врв Дно